Kurumsal Firewall Hizmetleri


Kurumsal Firewall Hizmetleri
Order Bilişim kurumsal hizmetleri kapsamında sizlere IT güvenliği sunuyor. Bünyemizde bulundurduğumuz yüksek kapasiteli IPS, IDS, Firewall ekipmanları ile sizlere güvenli IT hizmeti sağlıyoruz. 2 Tbps (2000 Gbps) yurt dışı 320 Gbps yurt içi kapasiteli Anti-DDoS sistemleri ve yüksek kapasiteli ağlarla yaptığımız ara bağlantılar ile servislerinizi DDoS ataklara karşı korur, iş sürekliliği sağlarız.

Sağladığımız Firewall Hizmetleri
Layer 7 Filtreleme ve Ters Proxy Servisi
Layer 4 Stateless Firewall
DDoS Atak Filtreleme
UDP Atak Filtreleme
SYN Spoofing Atak Filtreleme
IPS Firewall Hizmeti
Saldırı Tespiti ve Loglama

Size neler sunuyoruz ?

DDoS Koruması!

Her yıl ortalama %214 oranında artış gösteren DDoS ataklarına karşı önlem alarak, sunucu güvenliğinizi ve iş sürekliliğinizi sağlayın.

Kullanıcı Bilgilerini Koruyun!

Üst seviye güvenlik önlemleri sunan Firewall güvenlik hizmeti ile sunucunuzda bulunan kullanıcı bilgilerini koruyun.

7/24 Monitoring

Sunucunuz üzerindeki tüm servisler Network Ekibimiz tarafından 7/24 izlenir ve olağan dışı durumlarda anında müdahale edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Firewall hizmeti nasıl sağlanmaktadır?

Sadece Layer4 katmanında çalışan stateless firewall hizmetimiz talep edilen kurallara göre backbone router üzerinden veya harici cihazlar kullanılarak access-list tabanlı bir yapıda çalışmaktadır. Tüm yapılandırma ve kural listesi kullanıcılar tarafından sağlanır ve teknik destek uzmanları tarafından işlenir.

Anti-DDoS koruma nasıl sağlanmaktadır?

Bu hizmetin sunulmasında kullanılan ekipman ve internet bant genişliği Türk Telekom ve diğer anlaşmalı olduğumuz yurt dışı operatör tarafından çift yönlü olarak sağlanmaktadır. Yurt dışı operatörümüz Dünya’nın en büyük internet trafik değişim merkezlerinden birinde yer alırken, yurt içi operatörümüz açık ara Türkiye'nin en büyük operatörlerinden biridir. Şuan 2 Tbps (2000 Gbps) yurt dışı 320 Gbps yurt içi kapasitesi ile Anti-DDoS hizmeti sunulmaktadır.

Anti-DDoS hizmeti ücretlendirmesi neye göre yapılmaktadır?

Ücretlendirme temiz trafik miktarına göre yapılır. Örneğin; Satın aldığınız bir sunucu hizmetinde 100Mbps internet erişimine ve 5 Terabyte trafik kotasına sahipseniz, Anti-DDoS ücretlendirmesi temiz trafik hesaplaması mevcut sunucu hizmetinizin kotası kadar olacaktır. Bu durumda size 10 Gbps boyutunda saldırı gelse de, bu bir hafta sürse de temizlenmiş trafik fiyatının üzerinde bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.

Anti-DDoS hizmetini istediğim zaman alır, istediğim zaman kapatabilir miyim?

Hizmeti herhangi bir taahhüttünüz yok ise istediğiniz zaman sonlandırabilir ve yeniden alabilirsiniz. Ancak bu konuda eğer bir C-CLASS ( /24 Subnet ) IP adresine sahip değilseniz her işlem yaptığınızda sahip olduğunuz IP adreslerinizin değiştirilmesi gerekir.

Anti-DDoS hizmetini özel ihtiyaçlarımıza göre yapılandırabilir miyim?

Anti-DDoS hizmetini kendi özel ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabilirsiniz. Bunun için size özel olarak oluşturulacak Anti-DDoS alt yapısına ihtiyacınız vardır. Bu hizmet için vergiler hariç $1500 aylık hizmet bedeli alınır.

Karar vermekte zorlanıyor musunuz ?

İhtiyacınıza yönelik paketi seçmek için bizimle irtibata geçin.

Destek Bileti Canlı Destek