Özel Saldırı Koruması ve Yönetim Paneliyle

Oyun Sunucuları

Özel Saldırı Koruması ve Yönetim Paneliyle

VDS Sunucuları

Profesyonel Çözümler
Sorunlarınıza daima yenilikçi çözümler arayarak problemlerinizi bir daha karşılaşma ihtimalini kaldırıyoruz.
Teknik Destek
Desteğe ihtiyacınız olduğunda uzman kadromuz tarafından tüm sorunlarınızı çözüm sağlamaya devam ediyoruz.
Canlı Destek
7 gün 24 saat boyunca telefon ve destek talepleri ile ilgilenen profesyonel ekibimiz ile sizi asla yalnız bırakmıyoruz.

En İyi Servisler, En İyi Fiyatlar
Hizmetlerimizi En Uygun Fiyat İle Sunmaktayız.

Blog Yazılarımız

Blog Images
Blog Images
Blog Images
Blog Images

Karar vermekte zorlanıyor musunuz ?

İhtiyacınıza yönelik paketi seçmek için bizimle irtibata geçin.
Ücretsiz Destek Hattı

0501 326 8025

Sıkça Sorulan Sorular

Bünyemizde bulundurduğumuz yüksek kapasiteli IPS, IDS, Firewall ekipmanları ile sizlere güvenli IT hizmeti sağlıyoruz. 2 Tbps (2000 Gbps) yurt dışı 320 Gbps yurt içi kapasiteli Anti-DDoS sistemleri ve yüksek kapasiteli ağlarla yaptığımız ara bağlantılar ile servislerinizi DDoS ataklara karşı korur, iş sürekliliği sağlarız.

VDS, size sanal olarak atanan paylaşımsız sanal sunucu hizmetinizdir. Diğer müşterilerin yaptığı işlemlerden sizin hizmetiniz etkilenmez. Tamamen izole ve bağımsız / dedike bir hizmettir.

Evet, vds sunucu hizmetlerimizin tamamında isteğinize bağlı olarak cPanel ve Plesk Kurulumu sağlanmaktadır. Gerekli temel ayarlarda tarafımızca sağlanmaktadır.

Hosting veya Barındırma, web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür. Linux işletim sistemi alt yapısı ile kurulan web siteleri birçok yönden avantaj sağlaması nedeniyle tercih edilir. Bu alt yapıyla kurulan web siteleri barındırma aracına ise linux bireysel hosting denir.

Aldığınız bireysel hosting hizmeti ödeme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak aktif olur ve bilgileriniz müşteri hesabınızda belirttiğiniz ilgili E-posta adresinize gönderilir.

Kiralık sunucu, kendi fiziksel kaynaklarına sahip tamamen size fiziksel olarak dedike edilmiş / özel tanımlanmış hizmetlerdir. Diğer paylaşımlı hizmetlerdeki gibi yazılımsal / sanallaştırma olarak kaynaklar izole edilmez. Direkt olarak fiziksel makine size ait şekilde konumlandırılır.