Geri İade Şartları

www.orderbilisim.com İnternet adresimiz üzerinden kayıt işlemi gerçekleştiren bütün müşterilerimiz ilgili sözleşmeyi okumuştur ve kabul etmiştir.


1. Ücret iadesi yalnızca aylık olarak alınmış olan sadece Türkiye Lokasyon hosting,reseller hosting, oyun sunucuları, vds-vps sunucu ürünleri için geçerlidir. Bu nedenle diğer ürünlerimiz için ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.

2. Ücret iadesi hizmet tesliminden itibaren 3 gün içinde yapılmaktadır ve sadece aylık ödemeleri kapsamaktadır. Ücret iadesi müşterimizin www.orderbilisim.com adresi üzerinde yer alan banka hesabına bakiye olarak iade edilecektir.

3. Alan adı kayıt ve transfer işlemlerinde kayıt kuruluşları tarafından iade yapılmadığı için ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.

4. Alan adı kayıt, transfer ve backorder işlemlerinin olumsuz gerçekleşmesi sonucunda ödemiş olduğunuz ücret www.orderbilisim.com adresi üzerinde yer alan banka hesabınıza bakiye olarak iade edilecektir.

5. CPU (işlemci) , trafik, disk vb. paket limitlemelerini aşan hesaplar için ne yazık ki müşteri ödemiş olduğu ücretin iadesini talep edemez.

6. Müşterilerimiz kurmuş oldukları yazılımların firmamızdan almış oldukları hosting ve reseller ürünlerinde çalışmaması nedeniyle ücret iadesi talep edemezler.

7. Hosting veya reseller ürünü kullanan müşterimiz Kiralık sunucu, Vds-Vps vb. Ürünlere geçiş yaptığında kalan günlerin iadesini ne yazık ki talep edemez.

8. Yıllık olarak alınan hosting,reseller hosting ürünlerinde ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.

9. Kiralık sunucu, firewall koruma, lisanslama vb. Ürünlerde ne yazık ki ücret iadesi bulunmamaktadır.

10. Firmamız tarafından destek talebi üzerinden kabul edilen özel ücret iade garantisi kapsamındaki ürünlerin ücretleri nakit olarak iade edilecektir.

11. Koşulsuz şartsız iade garantimiz bulunmamaktadır bu nedenle hizmet almadan önce aklınıza takılan soruları bize sormayı unutmayınız. Örnek: Özel yazılım ( eklenti, tema vb. ) çalışması için gerekli olan sistem gereksinimlerini sormalısınız.

12. Belirtilmekte olan iade sözleşmesi gereğince sadece Türkiye Lokasyon hizmetlerimizde iade bulunmaktadır. Yurt dışı vds-vps, oyun sunucuları hizmetlerinde iade yapılmamaktadır.

img
About
Biz Kimiz?
Gelişen Türkiye için Order Bilişim

Bilişim Firmasından Öte...

Kurulduğu günden itibaren sadece müşterilerinin memnuniyeti için çalışan bir kuruluş...

En İyi Sistemler

%100 kaliteli hizmet sunmak için en iyi teknolojik sistemleri bünyemizde kullanmaktayız.

Memnun Müşteriler

1000'lerce memnun müşteriye hizmet sağlamış bir bilişim firması olarak yolumuza devam ediyoruz.

Destek Hizmeti

Alanında tecrübeli destek ekibi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

img